הבוסית
שיחת הפתיחה הייתה חגיגית ברובה. חברת סטרט אפ עם הרבה פוטנציאל, הקרנות המובילות השקיעו בה וכנראה מתכוונות להשקיע עוד ואני בתור מנהל צוות פיתוח, תפקיד חצי בכיר, עם משכורת ותנאים נאים בהחלט. עברתי את כל השלבים וסמנכ"לית כוח האדם שמחה להתקשר אלי ולבשר לי שהתקבלתי. "תדע לך שזו חברה של נשים " צחקקה ואני אמרתי שאני דווקא בעד. היא הזמינה אותי להגיע לשיחה עם רונה, המנכ"לית ביום ראשון ואחר כך לעבור דרכה כדי לחתום על כל הטפסים. "ביום שני כבר תגיע לעבודה" אמרה.

ישבתי קצת נרגש מול רונה המנכ"לית ושמעתי מפיה את חזון החברה. חשבתי לעצמי שהיא אישה מרשימה. כן, גם נראית טוב, גם לבושה טוב וגם מאוד אסרטיבית, אולי טיפונת גברית, אבל היה בה הרבה סקס אפיל. במידה מסוימת נדמה לי שאפילו קצת עשתה לי עיניים.

השיחה הסתיימה וכשהיא נעמדה, נעמדתי גם אני. הייתה לה לחיצת יד חזקה. "שיהיה בהצלחה ותזכור... הדלת שלי תמיד פתוחה" אמרה ואני הנהנתי בנימוס ויצאתי. כן, התחלות חדשות.

חתמתי על הטפסים והמזכירה של ההנהלה הראתה לי את החדר המיועד לי. אחר כך יצאתי, התקשרתי לחברים ואפילו קבעתי איתם חגיגה בערב, לכבוד המשרה החדשה.

בערב יצאנו לבלות, שתינו קצת ואז אפי שאל אותי איך המנכ"לית... עשיתי פרצוף מתרשם. "מאוד רצינית, עושה רושם שהיא יודעת מה היא עושה" אמרתי והוא חייך. "תדע לך שייש עליה לא מעט שמועות"

"איזה שמועות" תהיתי. "אולי עדיף שלא אספר לך" אמר.

"לא, לא, תספר לי בכל זאת מה השמועות?"

אפי לקח אוויר, לגימה מהבירה ואז אמר, "אומרים שחוץ מזה שהיא קשוחה היא גם שרלילה לא קטנה. היה לי חבר שעבד אצלה..."

"נו... מה הוא מספר?" קצת התחלתי להתלהב. כן, זה מצא חן בעיני לשמוע שמאחורי החזות הקשוחה מתחבאת  אישה תאוותנית. זה איכשהו קצת צבע את התמונה שלה בצבעים עזים יותר. בכל אופן, הוא לא ידע לספר יותר חוץ מהשמועות שהגברת לפעמים מזדיינת עם העובדים שלה.

"בחיי, מתאים לי" אמרתי, "היא  סקסית לאללה".

התחלתי לעבוד והכל תקתק כמו שצריך. מתחתי היה צוות של עשרה מתכנתים ואנשי מקצוע, חצי גברים חצי נשים. נכנסתי לעניינים מהר תוך שבוע הרגשתי שאני עובד שם כבר שנה. התרגלתי למקום, לאנשים...

אחרי שבוע המנכ"לית הזמינה אותי לשיחה בסוף היום. כבר רוב העובדים הלכו הביתה, למעשה בחדרים בודדים עוד היה אור. דפקתי על הדלת והצצתי פנימה. היא ראתה אותי וסימנה לי להיכנס, להמתין שתסיים לדבר בטלפון.

ישבתי וחשבתי לעצמי שהיא באמת סקסית..

היא דיברה והייתה אסרטיבית מאוד ואז כשסיימה לקחה אוויר, שיחקה קצת עם השפתיים שלה ואז שאלה אותי אם אני רוצה קפה. "כן, למה לא?" אמרתי והיא סימנה לי עם הראש לבוא איתה לפינת הקפה. הכנו לעצמו קפה ותוך כדי היא שאלה אותי איך לטעמי החברה. אמרתי לה שהכל נהדר ואני מרוצה ובכלל, אני שמח שהם לקחו אותי לעבודה.

חזרנו אל החדר שלה. התיישבתי על הכיסא והיא התיישבה על קצה השולחן מולי. נדמה היה לי שהחצאית שלה קצת עלתה למעלה ואולי זה היה רק דמיון. הסטתי את מבטי אליה. היא דיברה קצת וכשפזלתי נדמה היה לי שהיא עלתה שוב. היו לה רגליים יפות עטויות בגרביונים שחורים...

אני לא יודע מה, אבל פתאום הרגשתי איזה מתח מיני שעובר בינינו...  בייחוד כשאיזה רגע היא נגעה בי קלות.

החלטתי שעל החיים ועל המוות והנחתי יד על הברך הסקסית שלה. הבטתי בפניה. היא חייכה קלות והניחה יד על היד שלי והובילה אותי קצת למעלה, מסמנת לי להמשיך. כן... בהחלט היה שם פיתוי, ועוד איזה.

היא עצרה אותי רגע הלכה אל הדלת, הציצה החוצה ואז חזרה, נעלה את החדר ובאה והתיישבה ישירות עלי, כורכת את זרועותיה סביב צווארי. ניחוחות הבושם המשכר שלה הציפו אותי. היא קירבה את שפתיה אל שפתי וכשנשקה לי, החזיקה. התנשקנו קלות, טעימות ראשונות.

מאז ומתמיד הייתי פריק של נשיקות ורונה, הבוסית, המנכ"לית נשקה נהדר. היא כמובן הייתה אסרטיבית מאוד והיא בעצם זו שנישקה אותי ולא אני נשקתי אותה, אבל כל כך נהניתי, בחיי, והיא הייתה... וואוו..

נתתי לה להוביל, לא שהייתה לי איזו ברירה. התנשקנו ארוכות, שיחקנו זה בלשון של זו, אחר כך היא ליקקה לי קצת את האוזן, נשכה קלות את תנוך האוזן ואז ירדה כלפי מטה.. הרגשתי איך היא הולכת ומחליקה כלי מטה...

היא שחררה את החגורה שלי ופתחה את כפתורי המכנסיים. מהר מאוד הם הופשלו יחד עם התחתונים כלפי מטה. עכשיו הבוסית שלי כרעה על הרצפה מולי, הסתכלה על הזין שלי ופלטה איזו אנחה עורגת "איזה זין יש לך" אמרה תוך שהיא נוטלת אותו בידיה, עוטפת אותו מלטפת אותו בעדינות משחקת בו. כן, אין ספק שהיא ידעה לטפל בזין כמו שצריך.

ואז היא התכופפה עוד קצת וליקקה את ראשו. גם כאן, היא לא ישר הכניסה אותו לפה אלא שיחקה בי, גירתה אותי, ידיה המטופחות והיפות ליטפו ונגעו בביצים שלי, בחלק הרך שבין הביצים לתחת... היא הייתה אמנית ממש. אני הייתי זקור כמו טיל. הזין שלי ממש כאב וכשהיא הכניסה את חלקו לפה גנחתי עמוקות. כן, ככה צריך.... היא שוב הוציאה אותו מפיה, אחזה בו והעבירה את לשונה לאורכו יורדת למטה ושוב התרוממה והכניסה אותו לפה לעוד סיבוב וכך ראשה עלה וירד באיטיות כשלשונה עושה סיבובים קלים. וואוו. בחיים לא פגשתי מישהי שידעה לטפל כל כך טוב בזין. ללא ספק זו הייתה המציצה הכי טובה שחוויתי אותה אי פעם בחיי.

לרגע הרפתה, נעמדה עשתה סיבוב קטן והוציאה מאחת המגירות קופסת קונדומים. היא פתחה אחד, שמה אותו בפיה שוב כרעה מולי ובמקצועיות מפתיעה עטפה אותי. 

כעת היא נעמדה, הרימה את החצאית העסקית שלה עד למעלה, חושפת את התחת שלה העטוי בגרביונים, שלשלה אותם ואת התחתונים שמתחת קצת למטה ונשענה לפנים מחכה לי. נעמדתי מאחורי, מכוון את הזין שלי ופתאום...

לא יכול היה להיות... היה שם זין. בחיי, ולא סתם זין, אלא זין זקור. "אהההה" קראתי בתדהמה וקפאתי במקום.

רונה הסתובבה רגע... "סליחה, הייתי צריכה להגיד לך מראש" התנצלה... כשאני עדיין פה פעור לרווחה לא מצליח להוציא מילה מפי.

"היא ליטפה את פני. "אתה בסדר?" שאלה ואני עדיין ללא יכולת דיבור או תנועה. לזה בחיים לא ציפיתי, בחיי, זה לא יכול להיות. היא אחזה בזין שלי ליטפה אותו והרגשתי אותו, עדיין קשה עדיין זקור, עדיין מגורה.

"זה מפריע לך?" שאלה ואני עדיין קפוא נענעתי בראשי בשלילה.

"אז בוא, תזיין אותי" ביקשה ואני ושוב נשענה לפנים על השולחן, מפשקת את עצמה. עדיין בהלם טוטאלי, אבל מכוון הפעם לחור הנכון, לחור היחיד, נעתי לתוכה. זו הייתה חדירה קלה יחסית, הרגשתי די מהר שאני בפנים, התחלתי לנוע במהירות, מבולבל כולי, אבל מחורמן לגמרי.

רונה התנשפה קצת והרגשתי איך היא דוחפת אותי עם האגן קצת לאחור. ביד אחת היא החלה לאונן את עצמה, אבל אני שהייתי נעוץ עמוק בתוכה, חיבקתי אותה ואז הלכתי למקום הנכון, והרגשתי את הזין החם שלה. אחזתי בו, והתחלתי לאונן אותו כשידה על ידי.

משונה, אבל... משונה... אין לי מילים  אחרות לתאר את זה, אבל יחד עם זאת זה היה כל כך מענג... וברגע מסוים כאשר כבר התרגלתי למחשבה, ניסיתי לתזמן את הגמירות... כשהיא גנחה והרגשתי את הזין שלה פועם בתוך ידי, מיהרתי לפמפם אותה עוד קצת ועוד טיפה ו... גמרתי בתוכה.

צנחתי על הכיסא ללא יכולת תזוזה או דיבור.

רונה התארגנה בזריזות והתיישבה מהצד השני של השולחן, בכיסא המנכ"לית.

"אתה בסדר?" שאלה בחיוך רחב.

עשיתי לה תנועה של כן.

"יופי" אמרה ואחרי מחשבה הוסיפה, אני מעדיפה שלא נדבר על זה יותר מידי" ואני למרות כל השאלות שנקרו במוחי הסכמתי בתנועת ראש. "אבל נשמור את כל האופציות פתוחות" הוסיפה בחיוך ואני חייכתי אליה בחזרה.

אחר כך חלמתי עליה בלילה.

למחרת נשארתי עד שכולם הלכו ודפקתי על דלתה, אבל היא הייתה בשיחת ועידה, אבל אחרי יומיים שוב הייתה פנויה ושוב הזדיינו והפעם גם מצצתי לה את הזין, בפעם הראשונה בחיי.